Νέα - Ανακοινώσεις - Αποφάσεις > Νέα - Ανακοινώσεις > 2019
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την κοπή της πίτας των ΚΑΠΗ του Νομικού Προσώπου του Δήμου Δράμας, στην αίθουσα εκδηλώσεων «Όπερα», το απόγευμα της Παρασκευής 15 Φεβρουαρίου 2019.
Στην κατάμεστη αίθουσα διασκέδασαν μέλη από όλα τα ΚΑΠΗ , της Δράμας , του Παραρτήματος, της Χωριστής και του Ξηροποτάμου.
Ζωντανή μουσική, καλό φαγητό και ποτό και κυρίως η αστείρευτη ζωντάνια των ανθρώπων της τρίτης ηλικίας ήταν τα βασικά χαρακτηριστικά που έδωσαν στην εκδήλωση αυτή απίστευτο κέφι και χαρά.
Ο πρόεδρος του Ν.Π.Δ. Δράμας
Παναγιωτίδης Αλέξανδρος